Sportclimbing on the Costa d'Amalfi
search
  • Sportclimbing on the Costa d'Amalfi

Sportclimbing on the Costa d'Amalfi

796,00 Kč

(796,00 Kč kus)

S DPH 5

Sportovní průvodce Sportclimbing on the Costa d’Amalfi z dílny Vertical Life obsahuje popis 34 oblastí poblíž Tyrhénského moře v blízkosti idylických pobřežních měst Amalfi, Positano, Sperlonga a Palinura 

Při zakoupení průvodce dostanete v ceně stírací nálepku s kódem na stažení obsahu zakoupeného průvodce do svého telefonu nebo tabletu.

Počet
Na skladě

  Dobírka nebo převod

Zboží lze platit předem bankovním převodem, na dobírku, nebo na místě při osobním převzetí

  Doprava

Česká pošta (dobírka), Zásilkovna (dobírka), osobní odběr

  Vrácení zboží

Máte ze zákona právo vrátit zboží do 14 dnů.

  • Sportovnímu lezení na pobřeží Tyrhénského moře se věnuje průvodce Sportclimbing on the Costa d’Amalfi. Kniha obsahuje informace, barevná fototopa se zákresy cest a mapky. V blízkosti idylických pobřežních měst Amalfi, Positano, Sperlongy a Palinura najdete nesčetné parádní vápencové skály. Přímo u Tyrhénského moře jsou svislé stěny i několik spektakulárních převisů a jeskyní. Některé z lezeckých sektorů jsou stejně mýtické, jako nedaleká města Řím a Neapol.
  • 240stránková kniha v němčině, italštině a angličtině obsahuje topo zákresy na barevných fotografiích. Obrázky hodně vypovídají o kvalitě skály a průběh vedení cest je velmi dobře vidět.
  • Graficky rozšířené sumáře a svěží moderní design dělají z této publikace důvěryhodného společníka pro lezecký výlet střední Itálie.
  • Za jednu cenu kniha i data. Průvodce doplňují navíc průvodcovské aplikace pro iOS a Android. Při zakoupení průvodce dostanete v ceně stírací nálepku s kódem na stažení obsahu zakoupeného průvodce do svého telefonu nebo tabletu.
SCAm
3 ks
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.