Horolezecký průvodce istria-kvarner-1
search
 • Horolezecký průvodce istria-kvarner-1
 • Istra @ Kvarner
 • Istra @ Kvarner
 • Istra @ Kvarner

Istra @ Kvarner

791,00 Kč

(791,00 Kč kus)

S DPH 5

Na 464 stranách knihy A5 je popsáno 36 lezeckých sektorů chorvatské Istrie a okolí.

Průvodce doplňují navíc průvodcovské aplikace pro iOS a Android. Při zakoupení průvodce dostanete v ceně stírací nálepku s kódem na stažení obsahu zakoupeného průvodce do svého telefonu nebo tabletu.

Počet
Na skladě

  Dobírka nebo převod

Zboží lze platit předem bankovním převodem, na dobírku, nebo na místě při osobním převzetí

  Doprava

Česká pošta (dobírka), Zásilkovna (dobírka), osobní odběr

  Vrácení zboží

Máte ze zákona právo vrátit zboží do 14 dnů.

 • V říjnu 2019 vyšlo nové vydání průvodce Istria and Kvarner. Je obsáhlejší a bohatší, s přidanými oblastmi Gorski Kotar a ostrovy: Vela Peša, Golubinjak, Vrbovsko, Antovo, Portafortuna, Belove stene, Baška, s nákresy pro  Lubenice, Babina, Osoršćica a Lukovo. A jako vždy se autoři snažili udělat každé vyání lepší a užitečnější.
  Nový průvodce  má nyní 36 sektorů a přes 2000 cest. Všechny ostatní sektpory byly aktualizovány, nově nafoceny a zkontrolovány: Kompanj, Krkuž & Balcony, Čiritež, HC, Nugla, Raspadalica, Pandora, Buzetski kanjon, Kamena vrata, Istarske toplice, Čepić, Ponte Porton, Pazin, Dvigrad, Limski kanal, Rovinj, Vinkuran, Rabac, Brseč, Moščenićka draga, Medveja, Vela draga, Kanjon Rječine, Veli vrh a Kamenjak.
  Průvodce má nyní odolnější obal  se záložkou, která se hodí, když má kniha nyní 464 stran. Komu se zdá moc těžká k nošení na skály, může si stáhnout její data zdarma do aplikace Vertical Life do mobilu.
  Jak už možná víte, průvodce přesně, informativně a s dávkou humoru pokrývá všechny skály v regionu s aktualizovanými klasifikacemi a vedením cest, které jsou všechny vyznačeny na foto topech, často z různých úhlů. Průvodce kombinuje panoramatické snímky z dronů s fotkamu z úpatí stěn, jak je vidí lezec hledající cestu.
  Kniha má také spoustu informativních textů o historii, gastronomii a přírodě, vedle lezeckých tipů, rozhovorů s prominentními lezci a vtipnými historkami k ukrácení času. Vše je to doplněno mnoha krásnými fotkami a seznamy cest na konci. Nezapomeňme ani na tipy pro dny odpočinku s tipy co dělat, když zrovna nelezete.
  Nový layout potěší lidi se slabším zrakem, protože písmo je větší. Popisy skal mají v záhlaví užitečné ikony a podmínky počasí, styl lezení, podmínky pro děti a informace o bezpečnosti a dostupnosti skály včetně tipů pro různé úrovně lezců.
  Někdy zbude místo pro historický přehled nebo nějaký vtip. Všecny cesty  topech jsou barevně kódovány podle obtížnosti pro snadnější použití.
  Průvodce je ve slovinštině, angličtině a chorvatštině s krátkými překlady do němčiny, italštiny a franzouzštiny. Už po několika návštěvách skal v topech uvidíte, že jse své těžce vydělané peníze utratili za nejkompletnější ecyklopedii lezení na Istrii a okolí.
SCT
3 ks
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.