King climbers - Thajsko
search
  • King climbers - Thajsko

King climbers - Thajsko

1 090,00 Kč
S DPH 21

Průvodce King Climbers popisuje vápencové lezení, sportovní lezení a sólové lezení nad vodou - deepwater solo (DWS) v okolí oblíbeného letoviska Krabi na jihovýchodě Thajska. Na vápencových útesech nádherného thajského poloostrova Phra Nang se nacházejí známé lezecké oblasti Railay a Tonsai, které jsou z velké části popsány.

Počet
Na objednávku

  Dobírka nebo převod

Zboží lze platit předem bankovním převodem, na dobírku, nebo na místě při osobním převzetí

  Doprava

Česká pošta (dobírka), Zásilkovna (dobírka), osobní odběr

  Vrácení zboží

Máte ze zákona právo vrátit zboží do 14 dnů.

Průvodce popisuje více než 1 000 cest, z nichž více než 600 bylo nově vytvořeno s titanovými nýty. Ikona u každé trasy označuje, zda jsou nýty titanové, z nerezové oceli nebo dokonce nebezpečné! Osvěžující upřímnost ohledně bezpečnosti je vždy známkou dobrého průvodce. Všechny cesty jsou klasifikovány ve francouzské  stupnínici v popisu i na topech včetně počtu expresek potřebných pro každou cestu.

Na začátku každé oblasti je mapa, popis, jak se tam dostat, a několik obecných informací o oblasti a lezeckých sektorech. Kromě Railay a Tonsai v Krabi se průvodce věnuje také lezení na ostrově Phi on Phi, v oblasti Phi Phi Don, na ostrově Koh Yao Noi v zálivu Phang Nga a v provincii Trang, včetně ostrova Laoliang. Nechybí ani stručné informace o lezení ve středním a severním Thajsku, Laosu, Kambodži a Malajsii. Tento průvodce, vydaný v lednu 2017 (9. vydání), je pouze v angličtině a obsahuje mnoho nádherných fotografií.

THAI
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.