Zlagboard.Evo
search
  • Zlagboard.Evo
  • Zlagboard.Evo
  • Zlagboard.Evo

Zlagboard.Evo

4 999,00 Kč

5 380,00 Kč kus

S DPH Dodáno do 3 až 7 dnů

Chytrý kampus board s tréninkovou aplikací pro úrovně tréninku od začátečníka po pokročilého lezce. Má převzaté druhy a velikosti chytů pro tuto úroveň ze Zlagboard.Pro. Na legendárních "závodních lištách" můžete porovnávat sílu prstů s lezci celého světa.

Počet
Poslední kus skladem

  Způsob platby

Předem bankovním převodem, na místě při osobním odběru a dobírkou kromě zboží na objednávku

  Doprava

Zásilkovna, osobní odběr, Česká pošta,

  Vrácení zboží

Máte ze zákona právo vrátit zboží do 14 dnů.

Zlagboard.Evo má stejný mechanismus jako Zlagboard.Pro, pomocí kterého dává do aplikace informaci jestli visíte a jak dlouho a dává tím aplikaci možnost vás při tréninku vést, a měřit a evidovat vaše výkony. Tvary chytů a jsou navrženy pro potřeby začátečníků, středně výkonných i pokročilých lezců. Standardní Zlagboard závodní lišty umožňují srovnání a závodění s lezci celého světa. Ideální kampus board pro ty, kdo chtějí evidovat a vyhodnocovat své výkony aby se dostali na vyšší úroveň a díky zlepšené síle a vytrvalosti lezli lépe.

V aplikaci Zlagboard je na výběr řada tréninkových plánů pro všechny úrovně od takových trenérů, jako je Patxi Usobiada, Dicki Korb, Ingo Filzwieser a další. V ceně je poukázka na používání všech tréninkových plánů po startovní období zdarma.

Zlagboardy jsou na objednávku, dobírka není možná. Pouze platba předem.

ZLEvo
1 ks

Specifické reference

ean13
8068020470854

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.